Nákupní košík: Zatím prázdný
Seznam školení

Letní akademie Siemens

Dovolujeme si vás pozvat na letní akademii s tématem automatizace, vibrodiagnostika a vizualizace. V půlce července máte možnost seznámit se jak se základním, tak i pokročilým programováním automatizačních systémů Siemens a HMI panelů SIMATIC. Témata kurzů:

(vždy 9:00 až 13:00)

Nová verze LOGO! 8 umožňuje vytvářet uživatelsky definované webové stránky. Na kurzu se naučíte, jak systém LOGO! naprogramovat. Obsah kurzu se doplní dle požadavků uchazečů o vzdálenou správu, tvorbu vlastních webových stránek nebo další funkcionality, které LOGO! umožňuje. Na tento kurz je potřeba vlastní PC. Kurz je určen především pro začátečníky se systémem LOGO!

(vždy 9:00 až 13:00)

Jak zrychlit a zefektivnit inženýrské práce? Zaujal vás řídicí systém SIMATIC S7-1200 a SIMATIC S7-1500? Připravili jsme pro vás školení, na kterém vás naučíme používat inženýrský systém TIA Portal. Na tento kurz je potřeba vlastní PC s nainstalovaným softwarem TIA Portal.

(vždy 13:00 až 16:30)

Chtěli byste mít neustálý přehled o stavu a spolehlivosti Vašich elektrických motorů, ventilátorů, čerpadel a jiných točivých strojů? Produkty Siemens Siplus CMS Vám toto umožní. Tento kurz Vám osvětlí základy vibrodiagnostiky, provede jednoduchým nastavením rozšiřujícího modulu SM1281 v TIA Portal a přes webové stránky. Dále Vás seznámí s dalšími produkty Siplus CMS. 

(vždy 13:00 až 16:30)

Rádi byste se rychle naučili základy projektování operátorských panelů typu SIMATIC HMI Basic? Po tomto školení zvládnete samostatně vytvořit základní ovládání a sledování řízené technologie. Věnovat se budeme i vytvoření komunikačního napojení na systém LOGO!8 nebo SIMATIC S7-1200/1500.

Školení jsou zdarma.

Toto školení nemá vypsán žádný termín.

Program školení

Letní akademie Siemens 16.- 18. 7. 2019

9.00 - 13.00 dopolední akademie - výběr z těchto 2 témat:
  • Základní kurz programování systému LOGO! 8 - programování systému LOGO! a další požadavky - např. vzdálená správa, tvorba vlastních webových stránek nebo další funkcionality.
  • Školení TIA Portal pro nové uživatele - jak efektivně používat inženýrský systém TIA Portal
13.00 - 16.30 odpolední akademie - výběr z těchto 2 témat:
  • Siplus CMS - Prediktivní údržba točivých strojů - základy vibrodiagnostiky, jednoduché nastavení rozšiřujícího modulu SM1281 v TIA Portal a přes webové stránky, další produkty Siplus CMS. 
  • Vizualizační systémy pro LOGO! a SIMATIC S7-1200 - základy projektování operátorských panelů typu SIMATIC HMI Basic, základní ovládání a sledování řízené technologie, komunikační napojení na systém LOGO!8 nebo SIMATIC S7-1200/1500.
Stáhnout program v PDF
Kontaktujte nás
Ing. Jitka Hřebačková
775 933 894
Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním
rozpočtem České republiky prostřednictvím Operačního programu
Vzdělávání pro konkurenceschop­nost.