Nákupní košík: Zatím prázdný
Seznam školení

Kurzy revizních techniků elektrických zařízení kategorie E4A

Intenzivní školení, které Vás připraví na zkoušky na TIČR pro revize elektrického ručního nářadí a elektrických spotřebičů.

Kurz je ideální přípravou pro získání osvědčení E4/A k revizím podle § 9 vyhlášky č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice.

Co všechno Vás čeká?

 • řekneme, jak dělat revize elektro
 • projdeme testové otázky z TIČR
 • probereme základní legislativu pro revize
 • upozorníme, co ne/dělat, aby byla zajištěna ochrana před úrazem el. proudem

Termíny školení

4. 2. - 5. 2. Brno učebna LPE s.r.o.
Nad Přehradou 2
5 960 Kč
4 926 Kč bez DPH
1. 4. - 2. 4. Brno učebna LPE s.r.o.
Nad Přehradou 2
5 960 Kč
4 926 Kč bez DPH
 • Cena kurzu nezahrnuje cenu zkoušky a vydání osvědčení (přehled cen za zkoušky).  Cena zkoušky je stanovena dle požadovaného rozsahu v souladu s vyhláškou MPSV č. 398/2001 Sb. Poplatek za zkoušku a vydání osvědčení bude účtován zvlášť a to přímo organizací TIČR - podklad k platbě i s pozvánkou ke zkoušce je zaslán po vyplnění žádosti o vydání osvědčení. Poplatek za zkoušky je nutno uhradit před konáním zkoušek dle pokynů, které obdržíte na pozvánce ke zkouškám. Bez této úhrady nelze zkoušky absolvovat. 
 • Po přihlášení prosím uhraďte cenu vložného převodem dle pokynů v potvrzení objednávky, daňový doklad Vám zašleme po obdržení platby e-mailem. Při úhradě vložného na místě v hotovosti bude připočten poplatek 50 Kč. Pokud požadujete zálohovou fakturu, uveďte tento požadavek do poznámky v objednávce. 
 • Zaregistrovaná přihláška je závazná. Uzávěrka přihlášky a zároveň datum pro úhradu je nejpozději týden před konáním školení. Přihlášení po tomto datu je možné pouze po telefonické domluvě. Při neúčasti závazně přihlášené osoby se vložné nevrací, je možné vyslat náhradníka nebo budou materiály zaslány poštou.
 • Před objednáním akce budete vyzván k udělení souhlasu s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů.

Studujte tento kurz online!

ONLINE Revizní technik elektrických zařízení E4A 450 Kč

Dodatek o školení

4. - 5. 2. 2019 - školí František Kosmák

1. - 2. 4. 2019 - školí Milan Dolenský

V ceně kurzu

 • celodenní stravování
 • studijní materiály
 • přístup do e-learningu
 • obědy po dobu školení
 • praktická ukázka měření při revizích

Program školení

1. den kurzu

8.30 - 9.00 prezence účastníků
9.00 - 12.00 přednášky - Oblast legislativy

Seznámíte se s příslušnými právními předpisy a dozvíte se o základní legislativě týkající se revizí a revizních techniků.

12.00 - 13.00 oběd
13.00 - 17.00 přednášky - Oblast legislativy

2. den kurzu

9.00 - 12.00 přednášky - Oblast nebezpečí úrazu elektrickým proudem.

Osvojíte si základní pravidla a normativní požadavky při prevenci úrazu elektrickým proudem, používání proudových chráničů Ir 30 mA pro zásuvky do 20A.

12.00 - 13.00 oběd
13.00 - 17.00 přednášky - Oblast nebezpečí úrazu elektrickým proudem.

Místa konání

učebna LPE s.r.o., Nad Přehradou 2, Brno

Přístupová cesta: GPS: 49.222747, 16.515826

Zobrazit na mapě

Veřejnou dopravou: Poblíž místa konání jsou zastávky tramvají Kubíčkova nebo Rakovecká, případně bus Kubíčkova.

Ubytování

Ubytování není v ceně kurzu! 

Doporučujeme hledat na: http://www.booking.com

Pro zájemce máme tyto tipy:

 • Brno

Ubytování v apartmánech Alfa Panorama v bezprostřední blízkosti školicí místnosti.

Další možnosti ubytování v nedalekém hotelu Rakovec, internát školy ČichnovaAS Club Brno, hotel Maximus Resort, hotel Santon a další.

 • Praha

Doporučujeme hledat na: http://www.booking.com. Ubytování je možné v prostorách hotelu Pramen, hotelu Diana, penzionu Hrádeček a další.

 

Organizační pokyny

 1. Po přihlášení proveďte úhradu za kurz dle souhrnu objednávky.

 2. Cca 10 dní před kurzem od nás obdržíte e-mail s pokyny, jak vyplnit žádost o vydání osvědčení, kam ji poslat a další podrobnosti o kurzu. Žádost vyplňte kompletně - tj. kompletní kontaktní a fakturační údaje, informace o předchozím osvědčení reviz. technika, případně o praxi, ukončeném odborném vzdělání, zkoušce dle Vyhl. 50 (minimálně paragraf 6), lékařské potvrzení. V případě, že si nevíte rady, obraťte se na nás e-mailem nebo přímo v první den konání kurzu - doporučujeme mít s sebou v 1. den konání pro kontrolu kopie požadovaných dokladů (Seznam požadovaných dokladů). Tyto kopie slouží skutečně jen pro kontrolu a správné vyplnění žádosti, originály všech dokladů předkládáte na TIČR až v den konání zkoušek.

 3. Vyplněnou žádost odešlete dle pokynů - Na TIČR žádosti zpracují a na základě uvedených požadavků vystaví pozvánku ke zkoušce. Tuto TIČR odešle na adresu uvedenou v žádosti (poštou nebo e-mailem).

 4. Konání kurzu - první den na začátku proběhne prezence, poté zahájení a zde je prostor na Vaše dotazy, připomínky, dále následují přednášky.
 5. Proveďte platbu za zkoušky dle pokynů v pozvánce.

 6. Na zkoušky - řiďte se pokyny z pozvánky ke zkoušce!!! - vezměte si s sebou vše, co je v pozvánce uvedeno (doklad totožnosti, originály dokladů a revizní zprávy (dle požadované kategorie osvědčení).

Informace o zkoušce

Vlastní zkouška je rozdělena do dvou samostatných částí

 • písemné – (2 testy x 20 minut/test),
 • ústní – pohovor nad cvičnými revizními zprávami (kartami) – noví žadatelé, nebo realizovanými revizními zprávami (kartami) – přezkušovaní revizní technici. Vždy je předkládána jedna zpráva nebo protokol na každý druh zařízení, pro které je osvědčení požadováno (1 karta na el. ruční nářadí a 1 karta na el. spotřebiče).

Další podrobnosti zkoušky najdete zde a dále budou sděleny inspektory před zahájením zkoušky, případně jsou uveřejněny na stránkách www.ticr.cz.

Pokud nevíte, co přesně která skupina obsahuje, podívejte se na: Přehled skupin osvědčení - zde se dozvíte, na jakých zařízeních můžete provádět revize při získání osvědčení v určité kategorii.

Užitečné dokumenty ke stažení

Certifikace školení

Společnost LPE je akreditována na MŠMT pod č.j.: 28 832/2012-25.

Ohlasy zákazníků

Kdybych se nezúčastnil vašeho kurzu, tak bych tyto – pro mě potřebné zkoušky – jistě nezvládl. Rád bych touto cestou poděkoval celému vašemu kolektivu za činnost, kterou pro nás děláte.

Václav Hrůza , Revizní technik

Děkuji za průběh celého semináře. Byl jsem poprvé na školení s LP a byl jsem velmi spokojen s přístupem, profesionalitou… a , hlavně, lidskostí! Budu se těšit na příští setkání.

Ještě jednou za vše děkuji, mějte se fajne.

 

Adam Vlastimil , Revizní technik

Úspěšné složení zkoušek RT,je především Vaše zásluha, protože pořádáte kvalitní školení.Pokud budu moci tak se dalších akcí rád zúčastním, ale určitě je také doporučím svým přátelům a kolegům.

Přeji hezký den

Koudelka Pavel , revizní technik

Fotogalerie z minulých školení

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním
rozpočtem České republiky prostřednictvím Operačního programu
Vzdělávání pro konkurenceschop­nost.