Nákupní košík: Zatím prázdný
Seznam školení

Kurzy revizních techniků elektrických zařízení kategorie E4A

Intenzivní školení, které Vás připraví na zkoušky na TIČR pro revize elektrického ručního nářadí a elektrických spotřebičů.

Kurz je ideální přípravou pro získání osvědčení E4A k revizím podle § 9 vyhlášky č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice.

Co všechno Vás čeká?

 • řekneme, jak dělat revize elektro
 • projdeme testové otázky z TIČR
 • probereme základní legislativu pro revize
 • upozorníme, co ne/dělat, aby byla zajištěna ochrana před úrazem el. proudem
Toto školení nemá vypsán žádný termín.

Studujte tento kurz online!

ONLINE Revizní technik elektrických zařízení E4A 450 Kč

V ceně kurzu

 • celodenní stravování
 • studijní materiály - Pracovní listy - Revizní technik E4A
 • přístup do online systému vzdělávání
 • obědy po dobu školení
 • praktická ukázka měření při revizích

Program školení

1. den kurzu

8.30 - 9.00 prezence účastníků
9.00 - 12.00 přednášky - Oblast legislativy

Seznámíte se s příslušnými právními předpisy a dozvíte se o základní legislativě týkající se revizí a revizních techniků.

12.00 - 13.00 oběd
13.00 - 17.00 přednášky - Oblast legislativy

2. den kurzu

9.00 - 12.00 přednášky - Oblast nebezpečí úrazu elektrickým proudem.

Osvojíte si základní pravidla a normativní požadavky při prevenci úrazu elektrickým proudem, používání proudových chráničů Ir 30 mA pro zásuvky do 20A.

12.00 - 13.00 oběd
13.00 - 17.00 přednášky - Oblast nebezpečí úrazu elektrickým proudem.

Ubytování

Ubytování není v ceně kurzu! 

Doporučujeme hledat na: http://www.booking.com

Pro zájemce máme tyto tipy:

 • Brno

Ubytování v apartmánech Alfa Panorama v bezprostřední blízkosti školicí místnosti. Další možnosti v nedalekém hotelu Rakovec, internát školy Čichnova, AS Club Brno, hotel Maximus Resort, hotel Santon a další.

Doprovodný program

Organizační pokyny

 • Po přihlášení proveďte úhradu za kurz dle souhrnu objednávky.
 • Po uhrazení objednávky Vám zašleme daňový doklad a přístupové údaje k online materiálům ke školení.
 • Cca 14 dní před kurzem od nás obdržíte "připomínací e-mail s informacemi o kurzu a zkoušce. Pro účastníky kurzů domlouváme společný termín zkoušek na pobočce TIČR Brno.
 • Máte-li zájem  o zkoušky v nabízením termínu, vyplňte elektronickou žádost o osvědčení na TIČR (5. odrážka Žádost o vydání osvědčení elektrická)
 • Do pole "Požadované místo pro prověření" zadáváte pobočka Brno.
 • Do pole "Žádost byla předjednána s pracovníkem TIČR" zadáváte Datum zkoušky a jméno inspektora Zdeněk Rymeš
 • pro kurz: 1. - 2. 4. 2019 je zkouška pro zájemce domluvena na: 9. 4. 2019 - pobočka TIČR Brno, Hudcova 78c, cena zkoušky není v ceně kurzu!
 • Pokud nechcete jít na zkoušku v Brně, vyberte si jinou pobočku, která Vám bude vyhovovat a pole "předjednáno s" nechte volné.
 • Vyplněnou žádost odešlete. Na TIČR žádosti zpracují a na základě uvedených požadavků vystaví pozvánku ke zkoušce. Tuto TIČR odešle na adresu uvedenou v žádosti (e-mailem).
 • Konání kurzu - první den na začátku proběhne prezence, poté zahájení a zde je prostor na Vaše dotazy atp., poté následují přednášky.
 • Když přijde pozvánka z Technické inspekce, proveďte platbu za zkoušky dle pokynů v pozvánce.
 • Na zkoušky - řiďte se pokyny z pozvánky ke zkoušce!!! - vezměte si s sebou vše, co je v pozvánce uvedeno (doklad totožnosti, originály dokladů (Seznam požadovaných dokladů [PDF]) a revizní zprávy (dle požadované kategorie osvědčení).

Certifikace školení

Pro získání osvědčení k revizím je nutné absolvovat zkoušky na Technické inspekci ČR. Abyste na zkoušku na TIČR mohli jít, je nutné vyplnit žádost o vydání osvědčení na stránkách TIČR (více viz organizační pokyny). Průběh závěrečných zkoušek: Zkoušky je nutno uhradit před jejich konáním dle pozvánky z TIČR. Při vlastní zkoušce bude provedena administrativní část, tj. porovnání předložených dokladů k žádosti s originály a kontrola uvedených osobních údajů s dokladem totožnosti (občanský průkaz, pas). Vlastní zkouška je rozdělena do dvou samostatných částí: písemné – (2 testy x 20 minut/test) a ústní – pohovor nad cvičnými revizními zprávami (kartami) – noví žadatelé, nebo realizovanými revizními zprávami (kartami) – přezkušovaní revizní technici. Vždy je předkládána jedna zpráva nebo protokol na každý druh zařízení, pro které je osvědčení požadováno (1 karta na el. ruční nářadí a 1 karta na el. spotřebiče). Další podrobnosti zkoušky najdete zde a dále budou sděleny inspektory před zahájením zkoušky, případně jsou uveřejněny na stránkách www.ticr.cz. Pokud nevíte, co přesně která skupina obsahuje, podívejte se na: Přehled skupin osvědčení - zde se dozvíte, na jakých zařízeních můžete provádět revize při získání osvědčení v určité kategorii.Užitečné dokumenty ke stažení

Ohlasy zákazníků

Hezký jarní den …

Tak mám samé dobré zprávy… Jednak jsem se včera v Brně neztratil :o) a hlavně s kolegy jsme byli při zkoušce na TIČR úspěšní …

Šel jsem jako třetí v pořadí, za mnou udělal i pán z Bukové hory… Takže nezbývá než poděkovat Vám, panu Dolenskému …

Snad brzo na nějakém školení na viděnou …

Pavel Králík revizní technik

Úspěšné složení zkoušek RT,je především Vaše zásluha, protože pořádáte kvalitní školení.Pokud budu moci tak se dalších akcí rád zúčastním, ale určitě je také doporučím svým přátelům a kolegům.

Přeji hezký den

Koudelka Pavel , revizní technik

Jsem velmi spokojen s kurzem, kterého jsem se zúčastnil (kurz E4A, školitel František Kosmák), vše bylo výborně připravené , jak organizačně tak po stránce vzdělávací.

Pavel Špetla revizní technik

Děkuji za průběh celého semináře. Byl jsem poprvé na školení s LP a byl jsem velmi spokojen s přístupem, profesionalitou… a , hlavně, lidskostí! Budu se těšit na příští setkání.

Ještě jednou za vše děkuji, mějte se fajne.

 

Adam Vlastimil , Revizní technik

Kdybych se nezúčastnil vašeho kurzu, tak bych tyto – pro mě potřebné zkoušky – jistě nezvládl. Rád bych touto cestou poděkoval celému vašemu kolektivu za činnost, kterou pro nás děláte.

Václav Hrůza , Revizní technik

Fotogalerie z minulých školení

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním
rozpočtem České republiky prostřednictvím Operačního programu
Vzdělávání pro konkurenceschop­nost.