Nákupní košík: Zatím prázdný
Seznam školení

AMPER - Ukládání elektroinstalace na hořlavé podklady v dřevostavbách a zděných stavbách 2020

Seminář je zaměřen na elektroinstalaci a hromosvody v dřevostavbách a na provádění elektroinstalace na lehkých stavebních materiálech ve zděných stavbách, které jsou obvykle na bázi dřeva, ale i slámy. Tato problematika je poměrně nepřehledná, je řešena ve více normách, s mnoha odkazy na zkušební normy. Navíc byly v poslední době některé normy z této oblasti zrušeny.

Termíny školení

 • Při objednání do 20. 1. 2020 - ZDARMA pro členy Benefit LPE, ČKAIT, příslušníky HZS a hosty partnera akce (DEHN s.r.o.) nebo do naplnění vyhrazené kapacity. 
 • Při objednání od 21. 1. 2020 - cena 450 Kč pro všechny /ZDARMA pouze pro hosty DEHN s.r.o.
 • Pro uplatnění slevy je nutné uvést do přihlášky benefit ID nebo slevový kód - později není možné slevu uplatňovat. Slevy se nesčítají.
 • Členové ČKAIT zadávají slevový kód: 2020-ČKAIT a do poznámky číslo autorizace. Příslušníci HZS ČR zadávají slevový kód HZS.
 • Pokud se Vás sleva netýká, po přihlášení uhraďte cenu vložného převodem dle pokynů v potvrzení objednávky, daňový doklad Vám zašleme po obdržení platby e-mailem. Při úhradě vložného na místě v hotovosti bude připočten poplatek 50 Kč. Pokud požadujete zálohovou fakturu, uveďte tento požadavek do poznámky v objednávce.
 • Zaregistrovaná přihláška je závazná. Uzávěrka přihlášky a zároveň datum pro úhradu je nejpozději týden před konáním školení. Přihlášení po tomto datu je možné pouze po telefonické domluvě. Při neúčasti závazně přihlášené osoby se vložné nevrací, je možné vyslat náhradníka nebo budou materiály zaslány poštou.
 • Před objednáním akce budete vyzváni k udělení souhlasu s obchodními podmínkami  a se zpracováním osobních údajů - pro zařazení do databáze společnosti LPE s.r.o. a partnera akce (DEHN s.r.o.) za účelem zasílání obchodních nabídek a informací o připravovaných vzdělávacích akcích.

V ceně kurzu

 • občerstvení
 • osvědčení o absolvování školení v el. podobě
 • materiály ze školení v elektronické podobě
 • volná vstupenka v el. podobě na veletrh AMPER 2020

Program školení

program připravujeme, detaily již brzy

Místa konání

Brněnské výstaviště, Výstaviště 405/1, sál C, kongresové centrum, Brno

Přístupová cesta: GPS: 49.1889717, 16.5850181

Zobrazit na mapě

Veřejnou dopravou: Poblíž místa konání je zastávka Výstaviště - hlavní vstup.

Doprovodný program

AMPER 2020 - VOLNÁ VSTUPENKA:

 1. Vstupenku obdržíte na základě uvedení zaslaného kódu a registrace na webových stránkách veletrhu AMPER http://www.amper.cz/voucher/
 2. Při registraci zadáte unikátní kód, který vám zašleme e-mailem týden před konáním akce. 
 3. Po registraci obdržíte na Vámi zadaný e-mail platnou vstupenku na AMPER 2020 - tuto vstupenku si prosím vytiskněte (platí jednorázově na 1 vstup, pro vstup na 2 dny musíte vyplnit registraci 2 krát). Vstupenku lze použít u všech vstupních turniketů veletrhu.

Certifikace školení

Společnost LPE s.r.o. je akreditována na MŠMT pod č.j. 36255/2019-1.

Kontaktujte nás
Ing. Jitka Hřebačková
775 933 894
Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním
rozpočtem České republiky prostřednictvím Operačního programu
Vzdělávání pro konkurenceschop­nost.