Nákupní košík: Zatím prázdný
Seznam školení

Technické požadavky na instalace ve výbušném prostředí 2017

Dvoudenní školení zaměřené na elektrická zařízení v Ex prostředí. Akce určená všem, kteří se zabývají instalacemi, provozováním a revizemi elektrických zařízení v prostředí  s nebezpečím výbuchu. 

Nenechte si ujít přednášky Ing. Miroslava Zálohy ze SUIP p požadavcích na bezpečný provoz ve výbušném prostředí, podělí se nejen o informace z legislativy ale také o ukázky z praxe a věnovat se bude i úrazovosti. O požadavcích na rozváděče, provedení a použití proudových chráničů bude přednášet Štěpán Tyc.  V závěru prvního dne se Ing. Miroslav Viktorín zaměří na protipožární ochranu stavby.

Druhý den bude v režii Milana Dolenského s tématy: měření při revizích dle nové ČSN 33 2000-6 ed.2 – poukáže na základní změny oproti předešlé edici, také poví o přepěťových ochranách a zakončí přednáškou o používání nn kabelů, pohyblivých přívodech a šňůrových vedeních.

Stáhnout pozvánku 

Toto školení nemá vypsán žádný termín.

V ceně kurzu

  • občerstvení
  • osvědčení o absolvování v el. podobě
  • doprovodný program
  • sborník prezentací
  • materiály zúčastněných firem

Program školení

6. 6. 2017 (úterý)

8.00 - 8.30 prezence účastníků
8.30 - 9.30 Ing. Miroslav Záloha, SUIP

Legislativní požadavky na provoz a bezpečnost v Ex prostředí a pracovní úrazovost.

9.30 - 9.45 přestávka
9.45 - 12.00 Štěpán Tyc, Hager Electro s.r.o.

Praktická řešení rozvaděčů v souladu s požadavky technických norem. Proudové chrániče a jejich použití dle technických norem.

12.00 - 13.00 oběd
13.00 - 15.00 Miroslav Viktorín, Promat Praha s.r.o.

Zásady, požadavky a možnosti pro provedení protipožární ochrany staveb.

7. 6. 2017 (středa)

7.30 - 8.30 snídaně, vyklizení pokojů
8.30 - 12.00 Milan Dolenský, lektor LPE s.r.o.

Způsob a požadavky na měření prováděná při revizích dle nové ČSN 33 2000-6 ed.2 základní změny, přepěťové ochrany možnosti aplikace a měření. Bezpečnostní požadavky na pohyblivé přívody a šňůrová vedení, pokyny pro používání nn kabelů.

12.00 oběd, závěr školení

Ubytování

Ubytování je možné přímo v místě konání. Požadavek na ubytování uveďte do přihlášky, ubytování budete mít rezervové dle požadavku, platí se na recepci hotelu.

Cena ubytování:

Jednolůžkový pokoj: 1500 Kč

Dvoulůžkový pokoj: 1730 Kč

O hotelu: EA Hotel Kraskov**** leží poblíž stejnojmenné obce v Železných horách 4 km od Sečské přehrady. Místo u Čáslavi je dobře dostupné z Prahy, i Brna. Nově zrekonstruovaný hotel a chatky byly dříve známé jako oblíbené rekreační středisko, dnes díky novým majitelům nabízí moderní hotelové služby pro širokou klientelu. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, páry, pro pořádání kongresů a teambuildingů. Zázemí hotelu nabízí sportovní vyžití v indoorovém a outdoorovém hřišti, wellness, venkovní i vnitřní bazén, bowling, kvalitní kongresové služby a skvělou gastronomii. Krásná příroda Chráněné krajinné oblasti Železných hor, kde je EA Hotel Kraskov situován, a blízká města jako Chrudim, Pardubice, Kutná Hora nabízí bohaté vyžití. Od hotelu vedou cyklostezky a turistické značení.

Více na: http://www.hotelkraskov.cz/

Certifikace školení

Společnost LPE s.r.o. je akreditována na MŠMT pod č.j.: 28 832/2012-25.

Fotogalerie z minulých školení

Kontaktujte nás
Ing. Jitka Hřebačková
775 933 894
Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním
rozpočtem České republiky prostřednictvím Operačního programu
Vzdělávání pro konkurenceschop­nost.