Nákupní košík: Zatím prázdný

Sborník č. 58

1. pololetí 2013

Dostupné varianty publikace

 • 50 Kč
  (43 Kč bez DPH)

Obsah

 1. Nové a připravované elektrotechnické normy v oblasti pravidel pro elektrotechniku v roce 2012/2013
 2. Pravidla pro elektrotechniku (dříve předpisové normy) současný stav a výhled (podle Rozborového úkolu) – Rušení norem (Ing. Vincent Csirik, ÚNMZ Praha)
 3. Rozváděče nízkého napětí podle požadavků nového souboru norem ČSN EN 61439
 4. Praktické dopady souboru norem ČSN EN 61439 pro instalační firmy a výrobce rozváděčů (Ing. František Štěpán, Eaton Elektrotechnika s.r.o.)
 5. Dozorová pravomoc České obchodní inspekce – Kontroly a postupy při kontrolách (Mgr. Lucie Šnajdrová, Česká obchodní inspekce)
 6. Záložní elektrické napájecí systémy objektů z pohledu organizace státního odborného dozoru (Ing. Jiří Sluka, inspektor elektrických zařízení - Technická inspekce České republiky, člen TNK 22 při UNMZ, externí posuzovatel ČIA)
 7. Frekvenční složky ve výkonových systémech: Harmonické, jejich původ, šíření, důsledky a omezování (Doc. Ing. Jiří Drápela, Ph.D., Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně)
 8. Navrhování silnoproudých rozvodů a návaznost na stávající rozvody (František Kosmák, Odborný konzultant pro elektrotechniku, bývalý inspektor Státního odborného dozoru)
 9. Inteligentní budovy (Ing. Bohumír Garlík, CSc., ČVUT, Fakulta stavební)
 10. Účinky proudů na člověka (informace k připravované ČSN IEC/TS 60479-1 ed. 2)
 11. Připravovaná TNI 33 2000-7 Elektrické instalace nízkého napětí – Část 7: Zařízení jednoúčelová a ve zvláštních objektech - Komentář k souboru ČSN 33 2000 - Část 7 (Ing. Michal Kříž, IN-EL, spol. s r.o.)
 12. Uvádění elektrických zařízení v ČR na trh a do provozu (Ing. Josef Vozobule, Technická inspekce České republiky)
 13. Kombinovaná výroba elektrické a tepelné energie (Ing. Karel Kuchta, CSc., Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o., divize Energetické systémy)
 14. Stavba a koordinace silnoproudé a infomační instalace, požadavky na spolehlivost a provedení (Ing. Edmund Pantůček, PHOENIX CONTACT, s.r.o., znalec v oboru elektrotechnika a energetika)
 15. Řešení pro optimalizaci el. energie (Ing. Jiří Prchal, Phoenix Contact s.r.o.)
 16. Soubor ČSN EN 62305 ed. 2 (Ing. Milan Kaucký, člen TNK 97)
Staňte se členy LPE Benefit
Získejte přístup k našim sborníkům online zdarma.
Více
Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním
rozpočtem České republiky prostřednictvím Operačního programu
Vzdělávání pro konkurenceschop­nost.