Nákupní košík: Zatím prázdný

Našich služeb využili

Eaton Elektrotechnika logo
Rittal logo
RWE logo
E-on logo
ABB logo
ČEVAK logo
EZÚ logo
MND logo
OVAK logo
ČEZ logo
Honeywell logo
OHL ŽS logo
kappenberger + braun elektro-technik logo
Škoda logo
DPMB logo
TPCA logo
VUT v Brně logo
Škoda JS logo
B:Tech logo
EI-projekt logo
Centroprojekt logo
DIAMO logo
Betonbau logo
Hager electro logo
Legrand logo
Megger logo
Siemens logo
Hilti logo
Osram logo
nkt cables logo
OEZ logo
KOPOS Kolín logo
Finder logo
GMC měřicí technika logo
Lapp Group logo

Ohlasy zákazníků

Rozsah školení na dané téma byl naprosto vyhovující a předčil mé očekávání z hlediska množství normativních a teoretických informací, které nám byly předány. Společnosti, které se zabývají výrobou rozváděčů, jejichž zástupci měli krátkou presentaci na školení, jsou myslím vhodným doplňkem Vašeho školení. Do budoucna by bylo vhodné rozšíření praktické aplikace probíraného téma – např. krátká ukázka návrhu rozváděče DBO se všemi potřebnými dokumenty apod. Co se týká organizace školení v Českých Budějovicích dne 5.4.2017 na téma ROZVÁDĚČE 2017 - tak výběr místa školení (Clarion Congress Hotel) -  naprosto perfektní, harmonogram školení – vhodně zvolený, občerstvení během školení – perfektní, délka školení – vyhovující.

Celkově bych školení hodnotil jako velice uspokojivé a těším se na další školení s LPE.

Bc. Radek Šestauber, technický kontrolor TK JE

Děkuji za perfektní a technicky přínosné školení ze sekce projektování záložní  energetiky. Já jako správce DC a energetiky pro DC v ČRa toto opravdu velice vítám a školení bylo pro mě velkým přínosem. Jak po stránce odborné praktičnosti prezentujících tak po stránce obsahu a rozsahu odborného školení. Bylo by dobré v tomto pokračovat i do sekce technologicky následné tj. do projektování UPS…

 

Černý Jiří, supervizor servisu datových center

Dobrý den, podle mého názoru bylo toto školení výborné, získal jsem nové poznatky, které mi jsou užitečnou věcí. Již jsem u Vás obsolvoval více školení, které byly taky výborné. Rád se zúčastním i jiných školení u vás. Ještě jednou moc děkuji.

Fábera Jaroslav, revizní technik

Školení bylo zajímavé a pěkně zorganizováno.

Ing. Milan Kaštan, Ph.D.,MEPAC CZ, s.r.o.

Školení bylo rozhodně přínosem.

Jan Maschke, Haberkorn Ulmer s.r.o.

Za mě byl seminář skvělý, poučný, z praxe. Výborní lektoři, výborná témata. Všimnul jsem si i pestré směsi posluchačů – výroba, projektanti, montážníci, hasiči. Jako vždy i praktický sborník. Píši jedna s hvězdičkou.

A témata? Ta máte vždy výborná. Jen se smět seminářů vždy účastnit!

Jaromír Zíta, SOSTAF s.r.o.

Na rovinu musím říct, že Vaše vzdělávací agentura je z mého pohledu jednoznačně nejlepší. Kdykoliv navštívím Vámi pořádané semináře, tak to má takzvsně Šťávu. Moc Vám všem v týmu přeji, aby jste v nastoupeném trendu  vzdělávání vydrželi.

Jaroslav Novotný, specialista měřící techniky ČEZ Distribuce, a. s.
Jsem spokojen s průběhem školení i úrovní školitelů, taky je příjemné pozorovat práci Vaší firmy, jak to zvládáte, hlavně s úsměvem.
Josef Vavřač, firma elektro, RT

Školení pro mě i firmu bylo přínosné, zejména přednáška pana Horáka. Doplnil jsem si znalosti o tom, jaké doklady má výrobce rozváděčů vydávat a uchovávat. Lépe je zaplatit poplatek za školení než pokutu ČOIce. A informace o úplných krytech dle ČSN EN 60670-24 byla pro mě naprostou novinkou. Tuto normu si ještě důkladně prostuduji.

Karel Brich, revizní technik

Seminář se mi líbil, byl dobře připraven a témata semináře byla pro mne přínosná.

Kareš Miroslav,projektant

S odbornou úrovní všech přednášejících včetně vystavovatelů jsem byl velmi spokojen.

Miloslav Sviták, OSVČ

Chtěl bych vám a vaší firmě LPE tímto svým e-mailem mockrát poděkovat za to, že jsem se opět mohl účastnit vámi připraveného kurzu pro přezkoušení revizních techniků. Jako vždy váš kurz byl velice dobře zorganizovaný a také vámi vyhotovené podklady byly zhotoveny na profesionální úrovni. Také bych chtěl poděkovat váženému panu Kosmákovi, který nás celý týden školil a připravoval ke zkouškám na TI ČR. Chtěl bych vám oznámit, že jsem úspěšně obhájil revizního technika a úspěšně jsem si stávající osvědčení E2A rozšířil o vysoké napětí na skupinu E1A. Mockrát Vám děkuji, že jsem se mohl zúčastnit Vašeho kurzu.

Petr Omelka, revizní technik E1A

Se školením jsem byl maximálně spokojen. Již dlouho jsem nezažil podobně kvalitně zpracovaný seminář s takovými podklady, které jsou velmi precizní. Radovan Smékal, Specialista - ŘZP, externí zakázky

Dovolte mi, abych Vám a kolektivu vzdělávací agentury LPE touto formou poděkoval za nadstandardní organizační zajištění a doprovodný program 29. Celostátního setkání elektrotechniků, které se uskutečnilo ve dnech 21. 9. – 22. 9. 2016 v Praze.

Struktura programu, vysoká erudice lektorů a jejich praktické zkušenosti mi ještě více rozšířily znalosti ze silnoproudé elektrotechniky, které využiji ve své pracovní činnosti.

Josef Krpálek, pracovník v elektrotechnice

Děkuji za výborné školení. Školení bylo velmi pěkně připraveno a školitel byl vynikající, dobře nás provedl džunglí norem. Zaujal mě, tak že se mi nepovedlo usnout a to se mi stává při delších školeních často.

Bolehovský Jiří, elektrotechnik

Dobrý den, školení s panem Valentou bylo moc pěkné. Když je přednášející takových kvalit, umí to dobře podat, s energií a zájmem, tak je to radost na takovém semináři být. Není to zkrátka žádný „uspávač hadů“.

Chadim Dušan , elektrotechnik

Co se týká vaších školení, tak zatím jsem byl vždy spokojený. Školení mají dobrou úroveň a splňuji to, co od nich očekávám. Určitě se potkáme i letos, neboť jak praví klasik: "Opakování je matka moudrosti".

Ing. Josef Hruška, projektant

Dobrý den, děkuji za pozvání a za organizaci níže uvedeného školení. Školení bylo pro mne přínosné a výborně organizované. Těším se na případné další akce.

Ing. Michal Vogel, inženýr v oboru technologická zařízení staveb

Dobrý den, Líbila se mi logika navazujících přednášek při řešení polyfunkčních budov – částečná provázanost dílčích částí. Jen tak dál Přeji pěkný den.

Ing. Tomáš Vencl, OEZ s.r.o.

K poslednímu školení - byl jsem překvapen kam jste přesunuli školení a musím říci že překvapení bylo příjemné. Dál už mohu psát jen samou chválu, počínajíc zajištěním občerstvení, konče výběrem a skladbou přednášek. Musím řici že mi byla příjemné střídání dvou hlavních přednášejících, kdy trochu teorie střídala praxe a příklady z ní. Pokud ohodnotit jako ve škole tak 1-výborný, pokud trochu školního slangu "fakt dost dobrý". 

Jan Holek, revizní technik

Minulé školení v Kutné Hoře věnované zpracování revizních zpráv to bylo moc zajímavé. Velice kladně u tohoto školení hodnotím to, že každý přednášející prezentoval svůj přístup k tvorbě revizní zprávy a tak nám ukázali, že to není jen o "vyplnění tiskopisu", ale že jsou nějaké mantinely, mezi kterými by se měl revizní technik pohybovat a vytvořit revizní zprávu podle svého nejlepšího svědomí.

Jiří Schwarz, ČD-Telematika a.s.

Školení a prezentace o volbě jistících přístrojů pořádané v rámci Eaton Tour. Tam byly zajímavě prezentované informace o jistících a spínacích přístrojích včetně toho, co člověk mohl v nějakém katalogu přehlédnout. A u takové akce je dobré nejen to, že se člověk může na něco zeptat, ale že se tam sejde více lidí a třeba se někdo jiný zeptá na něco, co by napadlo až později

Jiří Schwarz, revizní technik

Školení v Plzni bylo super,Ing. Valenta to pěkně přednesl, mělo to pro nás význam.

Luboš Ovsík, Bureau Veritas Czech Republic

S akcí pořádanou Vaší agenturou jsem byl velice spokojen. Zúčastnil jsem se na doporučení mého kolegy z divize 11, mluvili jsme spolu o tomto školení, a byli jsme oba spokojeni. Jak výběrem témat, tak volbou přednášejících. Určitě si vyberu některou z Vašich akcí pořádaných v příštím roce.

Milan Marek, stavbyvedoucí, energetik divize

Dobrý den, Chtěl bych poděkovat za školení….. bylo prima.. Přeji pěkný den.

Pavel Mráz, Specialista elektroenergetických zařízení

Dobrý den! Děkuji za osvědčení. Forma školení se mi moc líbila, jen tak dál. Mějte se a na shledanou v listopadu v Č. 

Petr Trajer, revizní technik

Dobrý den paní Parýzková,

chtěl jsem Vám poděkovat za perfektní organizaci akce v Kutné Hoře. Budeme velmi rádi, když budeme moci přispět k profesionální úrovni podobných akcí praktickými ukázkami měřící techniky.

Bc. Jaroslav Šubert , Megger CZ s.r.o.

Co se týká vaších školení, tak je navštěvuji velice rád, protože jednak mají dobrou úroveň a jednak jsou určené pro můj obor. Komora sice pořádá řadu školení, ale většinou pro jiné obory (stavba, VZT, ÚT apod.). Elektrikářských školení opravdu moc není a proto jsem rád, že mohu čerpat aktuální informace u vás.

Hruška Josef, Ing. , projektant

Se školením jsem byl spokojený, bylo znát, že školící jsou odborníci.

Ing. Jan Lanča, projektant

Dobrý den paní Hřebačková, Díky za zaslání osvědčení. Školení se celkem dobře hodilo pro praxi.

Jelínek Vladimír, Ing. , revizní technik/soudní znalec

Školení jako takové i obsah se líbil a byl přínosem.

Jiří Kuberský, soudní znalec

Úspěšné složení zkoušek RT,je především Vaše zásluha, protože pořádáte kvalitní školení.Pokud budu moci tak se dalších akcí rád zúčastním, ale určitě je také doporučím svým přátelům a kolegům.

Přeji hezký den

Koudelka Pavel, revizní technik

K absolvovanému školení musím vyslovit jenom samou chválu, vše bylo z vaší strany perfektně zajištěné.

Vybraná témata byla ta co nás zajímala, přednášející byli všichni výborní, ale kdybych měl někoho vyzvednout tak z mé strany to byl pan Pohludka, má spoustu zkušeností a uváděl to na praktických příkladech. No a co musím vyzvednout byla ta samotná ukázka výbuchu ve zkušebních štolách. Samozřejmě nesmím zapomenout na večer v Kozlovicích, to se vám moc povedlo, jak s výběrem prostředí tak s báječnýma dobrotama, bylo to super. Ještě jednou moc za vše děkuji a bude se těšit při nějaké další akci.

Luboš Ovsík, BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC, spol. s r.o.

Dobrý večer, moc děkuji za uskutečněné školení, které bylo přínosné a dobře vedené.

Martin Kočí, revizní technik EZ

Školení je přínosem – ověřil jsem si některé nejasnosti a měl jsem i dotazy nad rámec školení.

Za sebe mohu říci, že to splnilo mé očekávání.

Milan Dočkal, QC Inspector, EHAS

Kurz byl perfektní!

Miloš Kurfiřt, revizní technik EZ

Děkuji Vám, bylo to příjemné a přínosné :-)

Oto Strnad, Bohemia Müller s.r.o.

Děkuji za školení 21. 4. 2015 v Brně. Témata byla dobře vybrána a všechna témata byla přínosem, zvl. pak první téma Ing.Hoška. Při větším časovém rozsahu by bylo dobré se věnovat i požární bezpečnosti rekonstruovaných staveb a Požárním zprávám. 

Petr Maliňák, projektant

Dobrý den paní Hřebačková, dnes mám ukončeno školení RT v Liberci. Pan Dolenský školí výborně a má velkou praxi. Což považuji za důležité pro účastníky kurzu, včetně mě. Bylo i dost času na zkonzultování probírané látky s ostatními kolegy. Jídlo školní jídelny rovněž nemělo chybu. 

Petr Pfeifer, revizní technik

Chtěl bych se vyjádřit k semináři o používání proudových chráničů,pro mne jako provozního elektrikáře měl velký význam,vzhledem k tomu že je kolem používání proudových chráničů ve všech oblastech se hodně hovoří,samozřejmě je tady i otázka peněz… Musíme si uvědomit a na to stále myslím že člověk je v oblasti bezpečnosti před úrazem el.proudem na prvním místě. Přeji pěkný den, s přátelským pozdravem a těším se na viděnou na další akci.

Rostislav Kubíček, revizní technik EZ

Pro Vaši informaci - hodnotím školení velmi dobře, zejména praktické zkušenosti p. J. Honzíka, ještě dodatečně tedy děkuji.

 

Skoták Ivo, projektant

Rozsah a náplň školení mi velmi vyhovovala.

Volráb Vladimír , projektant

Dobrý den, se školením jsem byl moc spokojený. Vše bylo fajn a ten Váš vánoční dárek …. SUPER.

Adam Pavlas, revizní technik

Děkuji za průběh celého semináře. Byl jsem poprvé na školení s LP a byl jsem velmi spokojen s přístupem, profesionalitou… a , hlavně, lidskostí! Budu se těšit na příští setkání.

Ještě jednou za vše děkuji, mějte se fajne.

 

Adam Vlastimil, Revizní technik

Připojím něco dojmů ze semináře. Musím konstatovat, že jsem si ho opravdu užil a nelituji ani jedné koruny vložného. Naprosto skvělý byl Ing. Hlavatý, který na mě udělal svým ystoupením velký dojem a když už poněkolikáté projíždím jeho prezentaci ve sborníku, je zřejmé, že si dal s přípravou velký kus práce. Z ostatních rovněž vyzdvihuji Ing. Horáka a Ing. Kutáče s naprosto urovnanými informacemi a ani zbývající lektoři nezůstali s výživností příspěvků pozadu. Opravdu zdařilá sestava odborníků a informací. Rozhodně jsem nečekal, že by mě ještě mohlo něco při školeních takhle příjemně překvapit. Děkuji i za organizaci semináře a za sborník.

Jaromír Zíta, projektant

Perfektně připravený seminář, navíc jako bonus ještě výstava Elfetex ve stejných prostorách. Myslím si, že tento seminář , jakož i seminář Měření prováděná při revizích, kterého jsem se zúčastnil na jaře stojí za to, aby byl opakován každý rok, protože vždy se na takových seminářích narazí na něco nového nebo na něco, co aktuálně řeším a tam to můžu probrat s lidmi z oboru. Osobně si myslím, že každý rok by na takových seminářích byla hojná účast. 

Libor Jarolím , Energetik, RTEZ, Střední škola technická a dopravní, Ostrava – Vítkovice, p. o.

Děkuji moc za váš kurz a přeji hodně úspěchů v pracovním i osobním životě vám všem.

Miloslav Krbeček, revizní technik

Děkuji Vám i v LPE za Vaší ochotu a úsilí při přípravě na zkoušky revizních techniků elektro. Odborná přípravy byla vyčerpávající a péče o nás - revizní techniky - taktéž.

Miroslav Lacina, revizní technik

Co se týče absolvovaného školení byl jsem spokojen,i když po pravdě řečeno budu o to víc spokojenější po úspěšném absolvování zkoušek.

Pokorný Jaroslav, revizní technik

Školení bylo výborné :-)

Radek Šima, CAD Support, MCAE Systems, s.r.o.

Děkuji za perfektně připravené a provedené školení. Bylo pro mě velkým přínosem.

Libor Jarolím, Elektrikář

Děkuji vám, že jste mi umožnili školení s panem Kosmákem. Tak velkého profesionála a odborníka jsem již dlouho neviděl. Mé přání je přiblížit se profesionalitou k tomuto velikánovi.

Zbyněk Trvaj , Global Business, s. r. o.

Tímto bych vám chtěl poděkovat za absolvované školení, které bylo tematicky přínosné a pro mou činnost informačně důležité.

E. Kulhavý, LUVER, s. r. o.

Děkuji za výborně připravené zázemí při školení. Chtěl bych tímto také poděkovat panu Kosmákovi za vynikající práci v přípravném kurzu.

Josef Vacula, Revizní technik

Školení pořádané společnosti LPE s.r.o. mi vždy poskytla výbornou příležitost, jak se podívat na tento obor v širších souvislostech. Velice rád spolupracuji s lidmi, kteří mají vysoké nasazení a jsou zapálení pro danou věc.

Karel Veisheipl, O2 Czech Republic a.s.

Musím s potěšením konstatovat, že kurz byl velmi precizně organizován, perfektně zajištěn a celkový výsledek jen potvrdil vysokou úroveň všech, kdo se na uspořádání a školení podíleli. Obzvlášť bych chtěl poděkovat panu Dolenskému – za jeho obětavost a trpělivost, se kterou k nám všem přistupoval.

František Pekr, Revizní technik

Děkuji vám za skvěle zvolené lektory i samotný průběh semináře „Legislativa v elektrotechnice“ v Kutné Hoře 2013. Pro mě to nebyla jediná promarněná minuta.

Ing. Jaromír Zíta, SOSTAF, s.r.o.

Školení bylo pro mne velice přínosné, témata vyčerpávající, školitelé skvělí.
Za poslanou prezentaci moc děkuji.

Jan Doležel, RT EZ

Poslední školení navštívené mnou a kolegou Hulatou, bylo pro nás velmi přínosné. Byli jsme velice spokojeni s obsahem školení, se zázemím i Vaším organizačním zajištěním.  Moc děkujeme.  

Jan Studýnka, DELTA Technologie s.r.o.

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat, že jsem se mohl zúčastnit kurzu,který byl veden věcně, odborně a který byl výborným základem pro přípravu na zkoušky RT.
Přeji Vám hodně zdraví a síly do Vaší další činnosti, zkrátka ať se Vám daří a nám se na Vašich kurzech líbí!

Milan Holík, revizní technik

Dobrý den, opět musím potvrdit, že CSE bylo kvalitní po všech stránkách (organizačně, obsahově i společensky).

Pavel Wofl, projektant

Se vzdělávací agenturou LPE spolupracujeme od roku 2008. Na jejich práci oceňuji především vynikající organizaci akcí a tým špičkových lektorů, který pokrývá všechny elektrotechnické obory. Díky schopnosti zajistit vzdělávací akci doslova „od A do Z“ patří LPE k nejlepším v rámci ČR. Potvrzuje to i vysoká návštěvnost jejich akcí.

Ing. Karel Kuchta, CSc., Podpora prodeje Power Systems Zeppelin CZ s.r.o.

Se vzdělávací agenturou LPE spolupracujeme na organizaci našich odborných seminářů a prezentačních akcí již několik let. Důvodem dlouhodobé spolupráce je nejen poskytovaná kvalita a komplexnost služeb – ale také schopnost akci rychle připravit a realizovat.

Ing. Martin Chromec, Business Development Manager, Rittal Czech, s.r.o.

Kdybych se nezúčastnil vašeho kurzu, tak bych tyto – pro mě potřebné zkoušky – jistě nezvládl. Rád bych touto cestou poděkoval celému vašemu kolektivu za činnost, kterou pro nás děláte.

Václav Hrůza, Revizní technik

Děkuji vám za každý seminář, který pořádáte – zvláště pro montážní firmy a revizní techniky. Je to jedna z příležitostí, která umožní seznámení s novinkami v elektro. A v neposlední řadě i osobní setkání s kolegy a možnost diskuze a výměny důležitých zkušeností a poznatků z praxe.

Vladimír Halouska, Revizní technik

Při hodnocení spolupráce s vaší firmou zdůrazňuji hlavně kvalitu, svědomitost, odbornost, úzké spojení teorie s praxí, citlivý přístup na školení, odborné zázemí při jednotlivých seminářích – a kvalitní organizaci jednotlivých seminářů.

Vladimír Matěna, Revizní technik

Školení bylo přínosné – a prezentace od pana Ing. Bebčáka velmi zajímavá. Byl jsem spokojen i s organizací a průběhem akce.

Vojtěch Zouhar, COMIMPEX

Dobrý den, už jsem to říkal kolegyním na semináři - sborník typu Požární bezpečnost staveb i jiné sborníky letošního roku jsou ty nejlepší sborníky, které lze v poslední době vidět. Možnost psát si poznámky přímo k materiálúm prezentace a mít tímto ze semináře jenom jeden svázaný sborník včetně poznámek je naprostá bomba.

Libor Jarolím, Energetik, RTEZ

Dobrý den, děkuji za zaslané osvědčení, a jsem překvapen, vysokou úrovní jak v rámci školení, tak v organizační části, včetně zaslání uvedeného dokladu.

Chlubna Karel, Vedoucí realizace

Minulé skolení v Kutné Hoře se mi velmi líbilo a hlavně praktické ukázky v podání Ing. Sluky mě obohatily. Určitě bych přivítal více podobných témat na školení doplněných o praktické ukázky měření při revizi.

Ing. Jiří Langerrevizní technik

Dobrý den. Školení bylo skvělé. První školení, ze kterého jsem neodešel dříve. Děkuji.

Ing. Pavel Česlík, projektant

Seminář byl dobře zorganizován  a profesionálně přednesen všemi přednášejícími.

Dále oceňuji velmi dobré poskytnutí i tištěného sborníku k tomuto semináři i k ostatním seminářům které organizujete.

Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně , tak odborně zdařilých  akcí. 

Jiří Odstrčil, projektant

Dobrý den. Děkuji, výborné školení, zvláště přednáška ing.Kafky z firmy Modus o LED osvětlení a výpočtu úspor. Děkuji a budu se těšit zase příště.

Ladislav Bulín, jednatel

Děkuji za velmi přínosné školeni. 

Robert Palm, projektant

Dobrý den. Líbí se mi skladba školení. Celé školení probíhalo bod po bodu jak probíhá postup zpracování projektu. Děkuji

V. Justa, projektant

Seminář se mně jak po stránce organizační, tak po stránce kvalitního přednesu lektorů líbil a zařazuji jej mezi pro mně nejpřínosnější seminář, který jsem poslední dobou absolvoval.

Ing. Karel Cvačka Ph.D., KC ELEKTRO s.r.o.

Školení bylo výborné.

Jiří Koptík, ELIKO Liberec

Tímto poděkovat za naprosto perfektní školení...bylo velmi poučné a byl to skvělý zážitek :-). 

Jan Voborný , technik oddělení Technická kontrola a inspekce svařování
Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním
rozpočtem České republiky prostřednictvím Operačního programu
Vzdělávání pro konkurenceschop­nost.