Nákupní košík: Zatím prázdný

WORKSHOP - Dotační možnosti na podnikové vzdělávání zaměstnanců

Rádi bychom Vás informovali o zajímavé dotační příležitosti související s financováním vzdělávání Vašich zaměstnanců nejen na akcích LPE s.r.o.

Aktuálně se nabízí výzva na podnikové vzdělávání zaměstnanců, v rámci které, mohou podniky získat dotaci 85 % na odborná školení, softskills i jazykové vzdělávání.

Z vlastní zkušenosti víme, jak složité je získání i administrace dotačních programů, proto bychom Vám rádi představili možné řešení - našeho partnera pro oblast dotací, společnost The European Funding Alliance, s nimiž jsme úspěšně zrealizovali 2 dotační projekty.

Pokud Vás tyto informace zaujaly, zveme Vás na dopolední workshop, kde vám tuto výzvu představíme a vysvětlíme detaily.

Workshop se bude konat 8. března 2019 v sídle naší společnosti – Nad Přehradou 2, Brno – Bystrc v čase 8.30 – 11.00 hod.

V případě zájmu si místo prosím rezervujte zasláním e-mailu na adresu: objednavky@lpe.cz.

Pokud Vás dotační výzva zaujala a nechcete čekat až na workshop, neváhejte kontaktovat senior konzultantku Janu Vozdeckou (jana.vozdecka@efacz.com, 774 910 192) a domluvte si individuální konzultaci přímo u Vás.

Hledáme stále nové možnosti a příležitosti k vzájemně prospěšné spolupráci, proto věříme, že i tato výzva by se Vám mohla hodit.

Fotogalerie

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním
rozpočtem České republiky prostřednictvím Operačního programu
Vzdělávání pro konkurenceschop­nost.