Nákupní košík: Zatím prázdný

Veletrh AMPER 2020 v Brně s tím nejlepším z elektrotechniky

Letošní původně plánovaný termín (od 17. do 20. března 2020) se posunuje na rok 2021.

Veletrh AMPER je každoročně největší událostí v oblastech elektrotechniky, energetiky, elektroinstalace, elektroniky, digitalizace, automatizace, ICT, osvětlení a zabezpečení v České republice i na Slovensku. Během uplynulých 27 ročníků se veletrhu zúčastnily snad všechny významné společnosti, prošly jím statisíce odborníků, techniků, vědců a všech ostatních návštěvníků i fandů ze zastoupených oborů. Veletrh AMPER se stal zajímavou mezinárodní komunikační platformou, kde se setkávají výrobci a poskytovatelé technologií s novými potenciálními obchodními partnery a rovněž místem pro odbornou diskuzi s předními autoritami českého průmyslu. Místo konání jako vždy - na VÝSTAVIŠTI BRNO.

Pro letošní 28. ročník veletrhu připravili organizátoři zajímavý odborný doprovodný program. Kromě mnoha zajímavých samostatných konferencí, seminářů a odborných setkání se návštěvníci mohou těšit například na:

FÓRUM AUTOMATIZACE & DIGITALIZACE

Otevřený diskuzní prostor v hale V o pokročilé automatizační a měřicí technice i nástrojích průmyslové informatiky (ve spolupráci s časopisem Automa).

FÓRUM ENERGETIKY

Ucelený soubor přednášek, seminářů a konferen­cí v oblasti řízení energetiky a jejích nejnovějších trendů (ve spolupráci s odbornými partnery).

FÓRUM OPTONIKA

Cyklus přednášek z oborů optiky a fotoniky na jed­nom místě (ve spolupráci s Českou a Slovenskou společností pro fotoniku).

AMPER E-MOTION

Přehlídka elektrických a hybridních dopravních prostředků a nejmodernějších infrastrukturních zařízení pro elektromobily. 

AMPER SMART & SAFE CITY

Odborné konference a prezentace vystavovatelů věnované konceptu chyt­rých měst (ve spolupráci s Consulting Services).

AMPER COMPUTER stage

Přednášky, debaty a panelové diskuse na aktuální ICT témata (ve spolupráci s časopisem Computer).

36. CELOSTÁTNÍ SETKÁNÍ ELEKTROTECHNIKŮ

Dvoudenní odborně‑společenská akce za účasti největších expertů v oboru (pořádá odborný part­ner LPE).

KONFERENCE OSVĚTLOVÁNÍ

Odborný program na téma vlivu světla na člověka v budovách a interiéru i ve venkovním prostředí (pořádá Terinvest ve spolupráci s ČSO).

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním
rozpočtem České republiky prostřednictvím Operačního programu
Vzdělávání pro konkurenceschop­nost.