Nákupní košík: Zatím prázdný

Sonepar Česká republika spol. s r.o. - náš nový partner pro vzdělávání

Nově jsme zahájili spolupráci se Sonepar Česká republika spol. s r.o.

Sonepar Česká republika spol. s r.o. je v ČR jedním z největších velkoobchodníků s elektroinstalačním materiálem a je součástí největšího světového koncernu v oboru prodeje elektroinstalačního materiálu. Od roku 1992, se přidalo k dalším 40 zastoupeným zemím právě i Česko. 

Sonepar má největší prodejní síť ve svém oboru a nabízí své služby prostřednictvím 30 poboček ve 25 městech po celé České republice. V nabídce můžete vybírat z více než 250 000 položek elektromateriálu od více než 400 tuzemských i zahraničních výrobců. Hlavní náplní je všestranná služba spojená s dodávkami elektrotechnického zboží a instalačního materiálu elektromontážním firmám, výrobním podnikům, institucím, objektům občanské vybavenosti a dalším velkoobchodům. Silnou stránkou Soneparu je pokrytí 95% území ČR pravidelnou logistikou a poradenskou službou zabezpečenou vlastní technickou skupinou. 

Přihlaste se k odběru zpravodaje SONEPAR a získejte slevu na školení.

Díky spolupráci velkoobchodu s L.P.Elekro s.r.o. je pro zákazníky Sonepar Česká republika spol. s r.o. přichystána sleva na vybraná školení. Podmínkou je uvedení slevového kódu společnosti.

Sonepar česká republika

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním
rozpočtem České republiky prostřednictvím Operačního programu
Vzdělávání pro konkurenceschop­nost.