Nákupní košík: Zatím prázdný

Proběhlo dvoudenní školení zaměřené na problematiku výbuchu

Elektrická zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchu

Dvoudenní školení bylo zaměřeno na problematiku provozování elektrických zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchu. Záměrem bylo podat komplexnější informace, než je obvyklé v kurzech pro revizní techniky. Cílovými účastníky školení proto byli i projektanti elektrických rozvodů v prostředí s nebezpečím výbuchu, případně provozní pracovníci firem, které taková zařízení provozují. Přesto bylo možné se dozvědět, jak provádět revizi starších zařízení bez původní projektové dokumentace, jak revidovat a kontrolovat nízkonapěťová zdrojová soustrojí. Ze souvisejících témat zazněla například informace o způsobech vnější a vnitřní ochrany před bleskem u zařízení s nebezpečím výbuchu. V doprovodném programu byly předneseny také informace zaměřené na nouzové zdroje elektrické energie nebo na ochranné pospojování a uzemnění.

Odbornou garanci převzal Ing. Jiří Sluka, inspektor ústecké pobočky TIČR, přednášejícími byli Ing. Karel Kuchta, CSc. ze společnosti Zeppelin CZ s.r.o. a Milan Dolenský, lektor LPE s.r.o. Všichni tři předvedli výborný výkon a jejich přednášky právem sklidily pozitivní ohlasy účastníků. Odborným programem však dvoudenní setkání nekončilo, příjemným zpestřením akce bylo rovněž večerní posezení a raut. Akce proběhla v hotelu Clarion Congress Hotel České Budějovice a zúčastnilo se jí bezmála sto techniků, kteří s elektrickými zařízeními v prostředí s nebezpečím výbuchu pracují.

Děkujeme všem učástníkům a upřímně se těšíme na další ročník.

Těm, kterým tato odborná akce unikla, nabízíme Sborník prezentací č. 3 - Elektrická zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchu 2014.

Fotogalerie

fotografie z akce Elektrická zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchufotografie z akce Elektrická zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchufotografie z akce Elektrická zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchufotografie z akce Elektrická zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchufotografie z akce Elektrická zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchufotografie z akce Elektrická zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchufotografie z akce Elektrická zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchufotografie z akce Elektrická zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchufotografie z akce Elektrická zařízení v prostředí s nebezpečím výbuchu
Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním
rozpočtem České republiky prostřednictvím Operačního programu
Vzdělávání pro konkurenceschop­nost.