Nákupní košík: Zatím prázdný

Pozvánka na AMPER 2019 - "svátek elektrotechniky"

Více než šest set vystavovatelů z tuzemska i zahraničí a až 40 tisíc odborníků i nadšenců se zúčastní veletrhu AMPER 2019, největšího B2B veletrhu v oblasti elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení v ČR i na Slovensku. Veletrh prezentuje nejnovější výsledky výzkumu a vývoje a inovace z oblasti Průmyslu 4.0, IoT, smart grids a smart city. Veletrh AMPER, pořádaný společností Terinvest, proběhne ve dnech 19. – 22. 3. 2019 na výstavišti v Brně.

V rámci doprovodného programu veletrhu současně probíhá:

  • AMPER COMPUTER stage - Přednášky, debaty a panelové diskuse na aktuální ICT témata (ve spolupráci s časopisem Computer).
  • AMPER SMART CITY - Konference a prezentace věnované konceptu chyt­rých měst (ve spolupráci s Consulting Services).
  • FÓRUM AUTOMATIZACE - Živý program přednášek s podtitulem „Perspektivy a úskalí digitalizace“ (ve spolupráci s časopisem Automa).
  • FÓRUM ENERGETIKY - Ucelený soubor přednášek, seminářů a konferen­cí v oblasti řízení energetiky a jejích nejnovějších trendů (ve spolupráci s odbornými partnery).
  • FÓRUM OPTONIKA - Cyklus přednášek z oborů optiky a fotoniky na jed­nom místě (ve spolupráci s Českou a Slovenskou společností pro fotoniku).
  • 34. CELOSTÁTNÍ SETKÁNÍ ELEKTROTECHNIKŮ - Dvoudenní odborně‑společenská akce za účasti největších expertů v oboru (pořádá odborný part­ner LPE).

Více informací najdete na www.amper.cz

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním
rozpočtem České republiky prostřednictvím Operačního programu
Vzdělávání pro konkurenceschop­nost.