Nákupní košík: Zatím prázdný

Dřevostavby 2018 - veletrh a školení

13. Mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů - DŘEVOSTAVBY 2018

1. 4.  - 2. 2018 Výstaviště PRAHA - HOLEŠOVICE

Zájem o dřevostavby v ČR je veliký a lze předpokládat, že tomu bude tak i nadále. Pojďte na veletrh, kde v jednom okamžiku a na jednom místě získáte osobní kontakty na architekty, kvalitní stavební firmy, dodavatele dřeva ve všech podobách, dodavatele izolací, oken, dveří, podlah, schodů, dřevozpracujících strojů, softwaru a veškerého potřebného nářadí.

Veletrh je ideálním místem jak pro ty, kteří sami zvažují pořízení dřevostavby, tak pro odborníky, projektanty, investory, stavebníky a zájemce o kvalitní nízkoenergetické a pasivní dřevostavby, a srubů i roubenek. Veletrh vám poskytne ucelený přehled o situaci na trhu, seznámí s novinkami či novými trendy, umožní najít informace o konkrétních cenách a produktech kvalitních firem.

V rámci veletrhu jsme připravili odborný doprovodný program Elektroinstalace v dřevostavbách.

Vystoupí zde profesionálové z řad generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru Pplk. Ing. Michal Valouch, autor norem pro elektrotechniku v dřevostavbách Ing. Karel Dvořáček, projektant Ing. Jan Hlavatý, výrobci rozvodnic a řešení chránících pře vznikem požáru od elektroinstalace, AFDD přístroje Bc. Jan Marek a Ing. Lukáš Matějíček, PhD., Eaton Elektrotechnika s.r.o. 

Vsupenka na veletrh v ceně školení.

Veškeré detaily a přihlášení zde: https://www.lpelektro.cz/skoleni/elektroinstalace-v-drevostavbach

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním
rozpočtem České republiky prostřednictvím Operačního programu
Vzdělávání pro konkurenceschop­nost.